Darmowy dostęp do HBO Max sprawdzone sposoby oraz zniżki

Darmowy dostęp do HBO Max

HBO Max zadebiutował w Polsce 8 marca 2022 roku, a my sprawdzimy w jaki sposób można uzyskać darmowy dostęp do serwisu VOD i prześledzimy zniżki oraz promocje na subskrypcję. Dzięki temu artykułowi dowiesz się jak tanio lub całkowicie za darmo uzyskać dostęp do licznych seriali i filmów. Usługa HBO Max to serwis internetowy VOD, który zastąpił popularne w Polsce HBO GO. Oferuje on programy, filmy i seriale z platformy HBO GO, a także wprowadza większą bibliotekę, która jest już od dawna w takich krajach jak USA. Dzięki temu Polacy otrzymają większą ilość filmów i seriali na życzenie w jednym serwisie. Dodatkowo nowa platforma VOD ma dać lepszą jakość video oraz bardziej intuicyjną i stabilniejszą aplikację. Aplikacja jest dostępna na smartfonach i tabletach z androidem i systemem iOS, a także na PC, konsolach Xbox Series X, Xbox Series S, PlayStation 5 i telewizorach Smart TV, Android TV oraz Google TV.

HBO Max promocja na start dla nowych użytkowników -33% zniżki na zawsze!

HBO Max promocja

Od 8 marca do 31 marca 2022 roku trwa promocja na subskrypcję do serwisu HBO Max. Promocja stworzona została dla klientów, którzy chcą płacić mniej i opłacają systematycznie usługę każdego miesiąca. Ze zniżki może skorzystać każdy! Cena standardowa Subskrypcji to 29,99 zł, jeżeli nowy użytkownik założy konto w serwisie do 31 marca 2022 roku, otrzyma dożywotnią zniżkę na miesięczną subskrypcję -33% ceny. Cena pakietu miesięcznego subskrypcji będzie w tedy wynosić tylko 19,99 zł. Aby płacić tylko 19,99 zł, należy każdego miesiąca opłacać usługę. Jeżeli klient przerwie opłatę cykliczną w aplikacji straci zniżkę, a ponowne wykupienie subskrypcji będzie w cenie 29,99 zł.

Subskrypcja HBO Max na cały rok w promocji!

HBO wprowadziło dla swoich użytkowników możliwość wykupienia subskrypcji na okres całego roku. Jest to dobra alternatywa dla tych, którzy chcą zapłacić raz na rok i mieć opłacanie abonamentu każdego miesiąca z głowy. Dla osób, które zdecydują się przedłużyć subskrypcję na cały rok przewidziana jest promocja. Cena rocznej subskrypcji bez promocji wynosi 359,88 zł. Cena rocznej subskrypcji VOD z promocją wynosi 234,99 zł. Jak widać za sumę 234,99 zł można mieć HBO Max na rok bez dodatkowych opłat. Wychodzi to taniej niż przy opłatach miesięcznych, więc się naprawdę opłaca, ponieważ klienci otrzymują 34% zniżki na 12 miesięcy abonamentu.

Bezpłatny dostęp do HBO Max na 3 miesiące dla abonentów Canal+

Promocja Canal+ bezpłatne HBO Max na 3 miesiące

Niedawno platforma telewizji cyfrowej Canal+ udostępniła w swojej ofercie promocję, dzięki której możesz otrzymać bezpłatny dostęp do HBO Max na 3 miesiące gratis. Aby mieć HBO Max za darmo na okres 3 miesięcy, wystarczy skorzystać z promocyjnej oferty na pakiet Entry+ SPORT. Pakiet telewizji cyfrowej od Canal Plus Entery+ Sport umożliwia oglądanie aż do 87 kanałów telewizyjnych plus programy HBO gratis. Dodatkowo w pakiecie znajdziesz Ligę Mistrzów oraz Viaplay Medium, w którym to znajduje się liga angielska „Premier League” oraz wybrane gale KSW na żywo.

HBO Max dostęp za darmo dla abonentów sieci Plus GSM

darmowy starter Plus GSM z HBO Max

Jeżeli jesteś klientem sieci Plus GSM to możesz włączyć usługę HBO Max za darmo na miesiąc. Aby uruchomić bezpłatny okres próbny, wystarczy wysłać sms o treści AKT HBO3 na nr 2601 lub zadzwonić na infolinię pod numer 601 102 601 i wyrazić chęć włączenia pakietu na okres jednego miesiąca. Obecnie promocja jest dostępna tylko dla klientów Plus Abonament oraz Plus Internet. PAMIĘTAJ! Po darmowym okresie użytkowania HBO pakiet nie jest automatycznie dezaktywowany. Kolejne miesiące usługi są płatne, a wartość pakietu wynosi 20 zł za miesiąc. Warto przed zakończeniem darmowego miesiąca dezaktywować pakiet, by nie była naliczana opłata. Oferta plusa jest dostępna dla nowych i starych klientów.

Darmowy okres próbny subskrypcji HBO dla klientów sieci PLAY

subskrypcja HBO w PLAY NOW

Podobnie do sieci Plus GSM, sieć telefonii komórkowej PLAY MOBILE także daje możliwość skorzystania z darmowego miesiąca próbnego HBO Max. Aby skorzystać z promocji i odebrać darmowy miesiąc musisz być klientem sieci PLAY. Oferta jest dostępna tylko dla posiadaczy abonamentu w taryfie PLAY NOW.

Jak mieć HBO Max za darmo w PLAY? Jeżeli posiadasz abonament w PLAY to wystarczy, że zalogujesz się na koncie klienta poprzez aplikację mobilną PLAY NOW. Następnie wybierzesz pakiet „Kanały HBO i Biblioteka HBO Max” i uruchom.

Pamiętaj, że darmowa subskrypcja działa tylko przez okres 30 dni. Po tym okresie opłata będzie doliczana do rachunku za telefon. Koszt pakietu to 20 zł/miesiąc. Warto jednak przed upływem 30 dni zrezygnować i dezaktywować subskrypcję jeżeli nie chcesz dalej z niej korzystać.

HBO Max za darmo dla abonentów Orange!

subskrypcja HBO w Orange

Oprócz Plusa i sieci Play, darmowy dostęp do HBO Max oferuje też operator sieci Orange. Każdy kto posiada usługi abonamentowe lub zamierza taką usługę kupić w sieci Orange ma możliwość testowania za darmo HBO Max przez okres 30 dni. Dodatkowo po upływie darmowego testu, usługa VOD jest tańsza w abonamencie niż oficjalnie w serwisie HBO. Otóż w Orange za korzystanie z HBO Max zapłacisz jedynie 25 zł gdy oficjalna cena subskrypcji to 29,99 zł. Aby uruchomić darmową subskrypcję w Orange wystarczy posiadać dowolne usługi w abonamencie np. Internet, telefon komórkowy, telewizję lub wybrany przez siebie pakiet LOVE. Następnie przejść na stronę internetową operatora i zalogować się na konto klienta. W panelu klienta wystarczy zaznaczyć opcję z HBO i dodać je do swoich usług. Pamiętaj, że cena HBO Max też zależy od wybranego pakietu w Orange.

Darmowy dostęp do HBO Max dla wszystkich do testowania!

Niestety ale po debiucie nowej platformy streamingowej nowi użytkownicy nie mają możliwości testowania usługi przez okres 7 dni. Jednak samo HBO daje możliwość oglądania wybranych filmów i seriali za darmo. Zdecydowano się na darmowe udostępnienie pierwszych odcinków trzynastu popularnych seriali dostępnych w serwisie. W ten sposób wszyscy ci co są nie zdecydowani mogą przejrzeć najgłośniejsze hity z nowej platformy VOD.

Lista seriali dostępnych za darmo:

 • Batwoman
 • Euforia
 • Gra o tron
 • Harley Quinn
 • Kraina Lovecrafta
 • Love Life
 • Perry Mason
 • Wychowane przez Wilki
 • Stewardesa
 • Titans
 • Veneno
 • Wojownik
 • Doom Patrol (sezon 2, odcinek 1)

Jeżeli pojawi się możliwość darmowego testowania HBO Max poprzez oficjalny serwis, to na pewno o tym poinformujemy.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments