Darmowy dostęp do HBO GO, sprawdzone sposoby

HBO GO darmowy dostęp

Chciałbyś przetestować usługę HBO GO i szukasz możliwości na darmowy dostęp do jednego z najpopularniejszych serwisów VOD (wideo na życzenie)? Jeżeli tak, to z tego artykułu dowiesz się gdzie i w jaki sposób otrzymać za darmo możliwość oglądania filmów i seriali przez miesiąc lub dwa. Usługa HBO GO to internetowy serwis wideo na życzenie w skrócie VOD. Umożliwia on oglądanie filmów i seriali oraz programów HBO i Cinemax o każdej porze dnia i nocy. Serwis dostępny jest na terenie Polski poprzez przeglądarkę internetową, aplikacje na smartfony lub telewizory z systemem Smart TV i Android. Dodatkowo możliwość oglądania masz także na konsolach Sony PlayStation oraz na dekoderach operatorów telewizji cyfrowej Canal Plus, Cyfrowy Polsat.

HBO GO dostęp za darmo dla abonentów sieci Plus GSM

darmowy starter Plus GSM z HBO

Jeżeli jesteś klientem sieci Plus GSM to możesz włączyć usługę HBO GO za darmo na miesiąc. Aby uruchomić bezpłatny okres próbny, wystarczy wysłać sms o treści AKT HBO3 na nr 2601 lub zadzwonić na infolinię pod numer 601 102 601 i wyrazić chęć włączenia pakietu na okres jednego miesiąca. Obecnie promocja jest dostępna tylko dla klientów Plus Abonament oraz Plus Internet. PAMIĘTAJ! Po darmowym okresie użytkowania HBO pakiet nie jest automatycznie dezaktywowany. Kolejne miesiące usługi są płatne, a wartość pakietu wynosi 20 zł za miesiąc. Warto przed zakończeniem darmowego miesiąca dezaktywować pakiet, by nie była naliczana opłata. Oferta plusa jest dostępna dla nowych i starych klientów.

Darmowa subskrypcja HBO GO od sklepu Media Expert!

Media Expert voucher HBO GO

Darmowy dostęp do HBO GO możesz także uzyskać dzięki zakupom w sieci sklepów Media Expert. Wystarczy, że zakupisz produkt objęty promocją, a otrzymasz za darmo voucher na miesiąc oglądania filmów i seriali w aplikacji HBO. Promocja dostępna tylko dla nowych użytkowników, którzy jeszcze nie posiadają konta w serwisie HBO. Jeśli masz już konto użytkownika i posiadasz voucher możesz go wykorzystać tworząc nowe konto w serwisie VOD. Voucher w promocji Media Expert uprawnia do jednego darmowego miesiąca subskrypcji.

Darmowy okres próbny subskrypcji HBO dla klientów sieci PLAY

subskrypcja HBO GO w PLAY NOW

Podobnie do sieci Plus GSM, sieć telefonii komórkowej PLAY MOBILE także daje możliwość skorzystania z darmowego miesiąca próbnego HBO GO. Aby skorzystać z promocji i odebrać darmowy miesiąc musisz być klientem sieci PLAY. Oferta jest dostępna tylko dla posiadaczy abonamentu w taryfie PLAY NOW.

Jak mieć HBO GO za darmo w PLAY? Jeżeli posiadasz abonament w PLAY to wystarczy, że zalogujesz się na koncie klienta poprzez aplikację mobilną PLAY NOW. Następnie wybierzesz pakiet „Kanały HBO i Biblioteka HBO GO” i uruchom.

Pamiętaj, że darmowa subskrypcja działa tylko przez okres 30 dni. Po tym okresie opłata będzie doliczana do rachunku za telefon. Koszt pakietu to 20 zł/miesiąc. Warto jednak przed upływem 30 dni zrezygnować i dezaktywować subskrypcję jeżeli nie chcesz dalej z niej korzystać.

Darmowy test dla wszystkich użytkowników!

Dodatkowo HBO proponuje każdemu nowemu użytkownikowi darmowy okres testu subskrypcji na czas 7 dni od daty założenia konta na platformie VOD. W tym czasie użytkownicy mają możliwość przetestowanie usługi i oglądanie za darmo całej biblioteki filmów i seriali na życzenie. PAMIĘTAJ!!! Aby skorzystać z bezpłatnego okresu próbnego należy być nowym użytkownikiem platformy HBO GO. Dodatkowo podczas zakładania konta konieczne jest wpisanie numeru karty debetowej lub kredytowej. Po zakończeniu bezpłatnego okresu opłata będzie wynosić 24,90 zł miesięcznie. Każdy użytkownik ma prawo do rezygnacji z oferty w dowolnym momencie nawet po wykorzystaniu darmowych 7 dni subskrypcji.

Drogi czytelniku! Jeżeli znalazłeś inne ciekawe sposoby na darmową subskrypcję lub darmowy test usługi VOD, to podziel się tym sposobem w komentarzu. Ponieważ każdy kto wchodzi na ten artykuł szuka darmowego sposobu na dostęp do treści VOD (wideo na życzenie).

HBO GO zmienia się w platformę HBO Max!

Od 8 marca 2022 roku serwis z serialami i filmami HBO GO zmienił się! Od teraz wszystko co było dostępne na starej platformie uzyskasz w HBO Max. W HBO Max znajdziesz też dużo nowości, nowe filmy i seriale, które jeszcze nie były dostępne w Polsce. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o nowej platformie i w jaki sposób uzyskać do niej darmowy dostęp to kliknij w link: HBO Max za darmo – filmy i seriale na życzenie VOD.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments