Darmowy dostęp do SkyShowtime Polska – sprawdzone promocje!

SkyShowtime Polska za darmo i w promocji

Chciałbyś przetestować najnowszy serwis VOD SkyShowtime Polska, który dostępny jest na polskim rynku od niedawna ale nie wiesz jak otrzymać do niego darmowy dostęp? Z tego artykułu dowiesz się jak skorzystać z darmowego okresu próbnego SkyShowtime, oraz zaczerpniesz informacji o najlepszych promocjach dostępnych w sieci na subskrypcję platformy streamingowej.

Serwis SkyShowtime, który jest obecny w Polsce od niedawna umożliwia oglądanie filmów i seriali na życzenie. To kolejna platforma streamingowa VOD podobna do popularnego Netflixa, HBO Max czy też Disney+.

SkyShowtime Polska darmowy okres próbny dla nowych użytkowników!

Serwis SkyShowtime proponuje dla swoich nowych użytkowników możliwość przetestowania platformy VOD zupełnie za darmo. Każdy nowy użytkownik, który chciałby zobaczyć wielkość biblioteki filmów i seriali, dodatkowo jakie hity dostępne są w serwisie oraz czy warto subskrybować SkyShowtime ma taką możliwość.

Subskrypcja SkyShowtime 7 dni za darmo!

Zastanawiasz się czy SkyShowtime jest dostępny za darmo? Teraz możesz uzyskać darmowy dostęp do SkyShowtime Polska na okres 7 dni. Aby rozpocząć darmowy okres próbny subskrypcji, wystarczy założyć konto na platformie VOD. Uwaga! Oferta promocyjna jest skierowana do nowych użytkowników. Aby uzyskać 7 dni za darmo należy przy rejestracji podać dane swojej karty debetowej lub wybrać inną metodę płatności i podpiąć ją do konta użytkownika. Pamiętaj! Po okresie promocyjnym, czyli tych darmowych 7 dni, które otrzymasz subskrypcja będzie odnawiać się automatycznie. Jeżeli stwierdzisz, że nie chcesz już korzystać z subskrypcji SkyShowtime możesz zrezygnować w dowolnym momencie z usługi.

Jak zrezygnować z subskrypcji SkyShowtime?

Aby zrezygnować z usługi SkyShowtime Polska, wystarczy przejść na swoje konto użytkownika, następnie wejść w zakładkę „Plany i Płatności” oraz wybrać opcję „Anuluj Subskrypcję” . Dodatkowo możesz odłączyć w panelu swoją kartę płatniczą lub inną metodę płatności podpiętą pod konto użytkownika by mieć 100% pewności, że pieniądze nie będą pobierane.

Promocja SkyShowtime 12 miesięcy w cenie 8, czyli 33% zniżki za cały rok!

Po głośnej promocji na SkyShowtime za pół ceny, firma Comcast Paramount Global, która jest właścicielem platformy wprowadziła kolejną promocję na korzystanie z usługi i oglądanie filmów i seriali na życzenie. Teraz oprócz bezpłatnego dostępu do SkyShowtime Polska na 7 dni, możesz zaoszczędzić nawet 33% na rocznej subskrypcji usługi VOD. Decydując się na roczny abonament zapłacisz tylko 198,99 zł co daje kwotę 16,59 zł za miesiąc subskrypcji. Dzięki temu, że zakupisz subskrypcję na rok możesz cieszyć się swoimi ulubionymi filmami i serialami w niższej cenie. Promocja SkyShowtime jest skierowana do wszystkich użytkowników.

SkyShowtime Polska promocja – subskrypcja za 14,99 zł/Miesiąc przez rok!

SkyShowtime Polska promocja

Ruszyła kolejna promocja na usługi streamingowe na platformie SkyShowtime Polska! Teraz oprócz darmowego dostępu do usługi na okres 7 dni, każdy nowy użytkownik może skorzystać z atrakcyjnej zniżki na subskrypcję. Teraz decydując się na przedłużenie abonamentu (usługi) po upływie darmowych 7 dni dla nowych użytkowników jest możliwość obniżenia ceny do 14,99 zł miesięcznie. Co ciekawe, promocja nie wymaga opłacania usługi za cały rok z góry! Po zakończeniu darmowego okresu próbnego osoby, które zdecydują się na dalsze korzystanie z platformy wideo na życzenie mogą przedłużyć usługę na okres od 1 do 12 miesięcy płacąc cyklicznie 14,99 zł. To od użytkownika zależy kiedy chce zrezygnować z SkyShowtime. Dzięki temu można zaoszczędzić nawet 120 zł za rok subskrypcji platformy streamingowej. Przypominamy, że standardowa cena za miesiąc usługi to 24,99 zł. Promocja trwa do 30 września 2023 roku i jest skierowana tylko do nowych użytkowników.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments