Darmowy hamburger w McDonald’s sprawdzony sposób

Darmowy hamburger McDonald's

Odbierz swój darmowy hamburger lub duże lody z polewą w restauracji fast food McDonald’s! Największa sieć szybkiego jedzenia na świecie dba o wysoką jakość swoich produktów, dlatego stworzyła ankietę, dzięki której można otrzymać darmowego burgera lub lody!

Darmowy Hamburger lub lody z polewą jak otrzymać za darmo w McDonald’s?

Sposób na darmowego burgera jest banalnie prosty! Jeżeli kupowałeś już wcześniej jedzenie w tym lokalu to zachowaj swój paragon. Paragon jest potrzebny aby otrzymać jedzenie za darmo w restauracji. Następnie należy przejść na witrynę z ankietą, która ma na celu uzyskania opinii na temat obsługi i jakości zakupionego jedzenia. Link do strony znajdziesz poniżej!
Wypełnij ankietę zgodnie z poleceniami na stronie. Formularz ankiety poprosi cię o podanie kodu paragonu, który otrzymałeś przy wcześniejszym zamówieniu. Po poprawnym wypełnieniu ankiety, otrzymasz specjalny kupon na odbiór darmowego hamburgera lub duże lody z polewą. Kupon jest ważny przez 7 dni od momentu jego wygenerowania.

Gdzie zrealizować kupon McDonald’s na darmowego burgera?

Wygenerowany bon zrealizujesz w każdej restauracji McDonald’s na terenie Polski. Jedynie bon nie zostanie zrealizowany w restauracjach znajdujących się na terenie Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina w Warszawie oraz Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy w Gdańsku. Pozostałe lokale powinny go przyjąć bez najmniejszego problemu.
Tak więc życzymy smacznego!

Podziel się tym postem

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o