Darmowy hamburger w McDonald’s sprawdzony sposób

Darmowy hamburger McDonald's

Odbierz swój darmowy hamburger lub duże lody z polewą w restauracji fast food McDonald’s! Największa sieć szybkiego jedzenia na świecie dba o wysoką jakość swoich produktów, dlatego stworzyła ankietę, dzięki której można otrzymać darmowego burgera lub lody!

Darmowy Hamburger lub lody z polewą jak otrzymać za darmo w McDonald’s?

Sposób na darmowego burgera jest banalnie prosty! Jeżeli kupowałeś już wcześniej jedzenie w tym lokalu to zachowaj swój paragon. Paragon jest potrzebny aby otrzymać jedzenie za darmo w restauracji. Następnie należy przejść na witrynę z ankietą, która ma na celu uzyskania opinii na temat obsługi i jakości zakupionego jedzenia. Link do strony znajdziesz poniżej!
Wypełnij ankietę zgodnie z poleceniami na stronie. Formularz ankiety poprosi cię o podanie kodu paragonu, który otrzymałeś przy wcześniejszym zamówieniu. Po poprawnym wypełnieniu ankiety, otrzymasz specjalny kupon na odbiór darmowego hamburgera lub duże lody z polewą. Kupon jest ważny przez 7 dni od momentu jego wygenerowania.

Gdzie zrealizować kupon McDonald’s na darmowego burgera?

Wygenerowany bon zrealizujesz w każdej restauracji McDonald’s na terenie Polski. Jedynie bon nie zostanie zrealizowany w restauracjach znajdujących się na terenie Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina w Warszawie oraz Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy w Gdańsku. Pozostałe lokale powinny go przyjąć bez najmniejszego problemu.
Tak więc życzymy smacznego!

OkazYEAH program lojalnościowy McDonalds z kuponami rabatowymi na jedzenie!

Jeżeli już odebrałeś swojego darmowego hamburgera w McDonalds, to możesz jeszcze skorzystać z atrakcyjnych zniżek na jedzenie. Do tego służy program lojalnościowy „OkazYEAH” , dzięki któremu otrzymasz kupony rabatowe na zestawy jedzenia. Więcej informacji na temat programu znajdziesz klikając w poniższy link: OkazYEAH w McDonalds kupony rabatowe na jedzenie.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Arturo
Arturo
1 rok temu

Stare i nie aktualne już nie ma lodów a tym bardziej hamburgów Są tylko kawy