McDonalds OkazYEAH kupony na zestawy i burgery taniej

McDonalds OkazYEAH kupony i zestawy burgerów

McDonalds OkazYEAH chyba każdy, kto często kupuje burgery i zestawy wie co to jest. Dla przypomnienia, to popularny w Polsce program lojalnościowy od McDonalds dla stałych klientów restauracji. Program ten ma na celu obniżyć cenę zestawów, hamburgerów, frytek, cheeseburgerów oraz wielu innych popularnych posiłków w każdym lokalu dostępnym na terenie kraju.

McDonalds OkazYEAH co to jest i jak z tego korzystać?

Tak jak wyżej, OkazYEAH jest to program lojalnościowy zorganizowany przez sieć fast food McDonald’s. System dostępny jest w każdej restauracji w Polsce. Każdy klient, który chciałby kupić zestawy taniej, może dzięki temu zaoszczędzić na jedzeniu. Aby skorzystać z systemu partnerskiego, klient powinien zainstalować na swój smartfon specjalną aplikację mobilną. Aplikacja mobilna jest dostępna w sklepie Google Play dla telefonów z systemem Android oraz w App Store dla telefonów Apple z systemem iOS. Dodatkowo, aby odebrać kupony na jedzenie potrzebne jest specjalne konto klienta na stronie internetowej McDonalds. Konto można założyć w tradycyjny sposób przez przeglądarkę internetową, a także poprzez aplikację mobilną.

Jak odebrać OkazYEAH?

Aby odebrać kupony wystarczy skorzystać z aplikacji. W aplikacji wygeneruj specjalne kupony na zestawy i odbierz przy kasie zamówienie w restauracji. Uwaga! Każdy kupon jest dostępny o określonym czasie np. od godziny 11:00 do godziny 6:00 następnego dnia. Przy każdym kuponie jest wskazana godzina kiedy można go wygenerować i zrealizować zamówienie. Po aktywacji zamówienia, poproś pracownika restauracji przy kasie o skan kodu kreskowego. Można również podyktować alfanumeryczny kod, który uzyskasz klikając w kod kreskowy wybranej oferty.

McDonalds OkazYEAH kupony
Screen z telefonu Aplikacja McDonalds.
McDonalds OkazYEAH kupony na zestawy
Screen z telefonu Aplikacja McDonalds.

Odbierz OkazYEAH także na McDrive!

Kupony i okazje na jedzenie w Maku można odebrać także dzięki McDrive. Zasada jest ta sama jak powyżej. Wybieramy okazje klikając w przycisk w aplikacji „Odbierz OkazYEAH” i podjeżdżamy autem do okienka McDrive po swoje tańsze zamówienie.

Czy można korzystać z McDonalds OkazYEAH na dowóz?

Jeżeli chodzi o skorzystanie z okazji poprzez dowóz, to nie jest on dostępny. McDelivery, Glovo, Uber Eats oraz Pyszne.pl także nie realizują dowozów zamówień poprzez OkazYEAH. Odebrać kupony rabatowe można tylko w restauracji lub poprzez McDrive lub DriveThru.

Stwórz sobie okazję!

Restauracja fast food daje co jakiś czas promocję, w której klienci mogą sobie stworzyć własne OkazYEAH. Jest to fajny sposób na zrobienie własnoręcznie zniżki na jedzenie, które najbardziej lubimy. Jeżeli w danej chwili promocja jest dostępna stwórz OkazYEAH! W aplikacji odpowiedz na kilka pytań w ankiecie lub pozwól aplikacji stworzyć gotowe kombinacje na podstawie tego co lubisz i co w ostatnim czasie zamawiałeś.

Co ile zmieniają się okazje McDonalds OkazYEAH i jakie zestawy z jedzeniem są najczęściej dostępne?

Okazje na tańsze jedzenie w Maku zmieniają się zazwyczaj codziennie lub co kilka dni. Zestawy w promocyjnych cenach za pośrednictwem kuponów rabatowych są różnorakie. Z pewnością każdego dnia znajdziemy coś dla siebie. Najczęstszymi zestawami w promocji są: Bic Mac + Cheeseburger + mały napój, McZestaw Powiększony WieśMac + McChicken, 2x McZestaw Powiększony McRoyal i dodatkowo Happy Meal gratis. W promocji znajdziemy także frytki, kawy i lody McFlurry. Oferta promocyjna zmienia się bardzo często, więc jest ciężko wymienić wszystko. Wystarczy wchodzić w aplikację i co jakiś czas sprawdzać dostępne oferty.

Darmowy hamburger w McDonalds!

Jeżeli już korzystasz z programu lojalnościowego w McDonalds, to możesz odebrać także jedzenie za darmo. Aby to zrobić poznaj szczegóły klikając w link: Hamburgery za darmo w McDonalds.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments