Klub Media Markt – Program lojalnościowy dla stałych klientów

Klub Media Markt program lojalnościowy

Jeśli jesteś stałym klientem Media Markt, warto dołączyć do programu lojalnościowego Klub Media Markt. Dzięki temu zyskasz dostęp do ekskluzywnych nagród i rabatów, które są dostępne tylko dla członków klubu. Załóż kartę stałego klienta i korzystaj z dodatkowych korzyści przy każdym zakupie.

Co to jest Klub Media Markt?

Klub Media Markt to program lojalnościowy dla stałych klientów sklepu Media Markt. Dołączając do klubu, otrzymujesz dostęp do ekskluzywnych nagród i rabatów, które są niedostępne dla zwykłych klientów. Załóż kartę stałego klienta i zbieraj punkty, które wymienisz na kupony rabatowe oraz otrzymasz wiele innych zniżek i korzyści.

Jak dołączyć do programu lojalnościowego i założyć oraz aktywować kartę klienta?

Aby dołączyć do programu lojalnościowego Klub Media Markt, wystarczy założyć kartę stałego klienta w sklepie stacjonarnym Media Markt lub zarejestrować się online na oficjalnej stronie sklepu. Aby dokonać rejestracji i później poprawnego logowania w programie, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy podając w nim niezbędne dane. Uwaga! Formularz wypełnisz online oraz w fizycznym elektromarkecie. Niezbędne jest posiadanie konta klienta w internetowym sklepie, ponieważ to dzięki niemu będzie możliwe zbieranie punktów, sprawdzanie ich stanu oraz ich bieżące wykorzystanie.

Co daje Klub Media Markt i posiadanie karty stałego klienta?

Zakupy w sklepach Media Markt od teraz mogą być przyjemniejsze i tańsze! Używając karty lojalnościowej klubu podczas robienia zakupów możesz zbierać specjalne punkty. Każdy 1 punkt to 1 zł na twoim koncie klubowicza. Jeżeli uzbierasz 1000 punktów to możesz wymienić je na kupon zniżkowy o wartości 10 zł. Podobnie ma się to do większej ilości zebranych punktów. Uzbierasz 3000 pkt otrzymasz voucher na 30 zł, 5000 pkt lub 10000 pkt to równowartość 50 zł lub 100 zł w kuponach rabatowych na zakupy. Dodatkowo za zapisanie się do klubu Media Markt otrzymasz kod rabatowy o wartości 40 zł na powitanie. Kod rabatowy zostanie wysłany na twój adres e-mail wciągu 3 dni od daty rejestracji i zalogowania się w programie lojalnościowym. Dodatkowe korzyści z bycia członkiem programu lojalnościowego Media Markt to:

  • Rabat 50 zł na zakupy z okazji urodzin, który działa przy zakupach za min. 300 zł i dotyczy wszystkich produktów oprócz produktów z Outletu.
  • Bony lub specjalne nagrody za 3, 6, 9 i 12 zakup w sklepie.
  • Wydłużony termin zwrotu lub wymiany towarów do 45 dni od daty zakupu.
  • Specjalne akcje promocyjne tylko dla klubowiczów, podczas których zgarniesz karty podarunkowe Media Markt oraz inne wartościowe nagrody.

Czy warto dołączyć do Klubu Media Markt i korzystać z karty lojalnościowej?

Tak, dołączenie do Klubu Media Markt to świetny sposób na oszczędzanie pieniędzy i otrzymywanie atrakcyjnych bonusów. Dzięki karcie stałego klienta możesz zbierać punkty za każde zakupy i wymieniać je na produkty dostępne w katalogu nagród. Ponadto, jako członek klubu, będziesz otrzymywać informacje o promocjach i wyprzedażach przed innymi klientami. Dołączenie do Klubu Media Markt jest łatwe i bezpłatne, więc warto skorzystać z tej możliwości.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments