MojeM Nagrody zbieraj punkty w McDonalds i odbierz jedzenie

McDonalds

McDonalds największa sieć fast food na świecie zorganizowała dla swoich klientów nowy program lojalnościowy pod nazwą MojeM Nagrody. Program lojalnościowy w skrócie polega na zbieraniu punktów i wymienianiu ich na nagrody w postaci różnych upominków oraz jedzenia.

Jak działa program lojalnościowy MojeM Nagrody od McDonalds?

MojeM Nagrody program lojalnościowy

Działanie programu MojeM Nagrody w swojej istocie jest bardzo proste. Każdy klient, który przystąpi do programu lojalnościowego McDonalds ma możliwość zbierania punktów za każde swoje zamówienie w sieci restauracji fast food. W programie można zbierać punkty korzystając z regularnego menu, a także z opcji „Zamów i odbierz” w Maku.

Jak przystąpić do programu MojeM Nagrody?

To bardzo proste! Aby przystąpić do programu lojalnościowego wystarczy posiadać smartfon z aplikacją mobilną McDonalds. Aplikację znajdziesz w sklepie Google Play na smartfony z systemem Android lub w App Store dla telefonów Apple. W aplikacji należy się zarejestrować. Jeżeli klient posiada już aplikację i swoje konto klienta może ten krok pominąć. Następnym krokiem jest wygenerowanie swojej unikalnej karty klienta w aplikacji mobilnej. Jest to prosta czynność i można wykonać ją kilkoma kliknięciami. Po stworzeniu karty klienta można już zbierać punkty.

Jak zbierać punkty w McDonalds?

Tak jak wyżej zostało już wspomniane. Punkty zbieramy za każdą transakcję dokonaną w restauracji fast food. W tym celu należy zeskanować swoją kartę lojalnościową, która jest dostępna w aplikacji Maka. Punkty można też otrzymać za odebranie nagrody z listy nagród. W tedy nagrody są specjalnie oznaczone. Pamiętaj! Aby otrzymać punkty za zamówienie, należy przed opłaceniem zamówienia zeskanować kartę klienta. Punkty naliczą się po zeskanowaniu, a kartę lojalnościową znajdziesz w sekcji MojeM. Każda wydana złotówka na zamówienie, to równowartość 10 punktów w programie lojalnościowym. Dodatkowo za pierwsze skanowanie karty lojalnościowej otrzymasz 300 punktów za darmo.

Jak odbierać nagrody za punkty?

Wszystko zależy od rodzaju nagrody. Nagrody w postaci ofert rabatowych na posiłki, podobnie jak nagrody dialogowe np. dzwonki lub tapety odbierzesz wszędzie, czyli w Kiosku, przy Ladzie, w McDrive lub za pomocą opcji „Zamów i odbierz” .

Jeżeli chcesz odebrać nagrody rzeczowe, to ich odbiór jest możliwy tylko za pomocą Kiosku lub przy Ladzie w restauracji McDonalds. Zanim odbierzesz nagrodę rzeczową, upewnij się, czy jest ona dostępna w wybranej przez siebie restauracji. Nagroda zostanie przekazana przez pracownika restauracji przy ladzie.

Jakie nagrody można odebrać w Maku?

Za zebrane punkty można odebrać bardzo różne nagrody. Przede wszystkim punkty można wymieniać na jedzenie i zestawy posiłków dostępnych w McDonalds. Dodatkowo dostępne są także dzwonki na telefon, tapety, skarpetki, przypominki i wiele innych nagród. Zestawy nagród z czasem się zmieniają, a także ich wartość punktowa też może ulec zmianie. Mogą się także pojawić dodatkowe nagrody w ramach organizowanych akcji promocyjnych. W tym celu proponujemy śledzić na bieżąco mobilną aplikację.

Punkty MojeM – podstawowe nagrody:

 • 450 punktów – małe frytki
 • 500 punktów – McTost Bekon i Ser
 • 600 punktów – Chikker lub Cheeseburger
 • 650 punktów – małe cappuccino
 • 700 punktów – ciastko jabłkowe lub ciacho z kawałkami czekolady lub mały shake czekoladowy
 • 750 punktów – lody z polewą
 • 900 punktów – duże cafe latte lub McFlurry z posypką lub duże frytki
 • 1000 punktów – McMuffin Farmerski
 • 1400 punktów – Kurczak McNuggets 6 sztuk
 • 1600 punktów – Kajzerka Kurczak Premium
 • 1700 punktów – McChicken
 • 1750 punktów – Kurczak McNuggets 9 sztuk lub WieśMac lub McRoyal
 • 1800 punktów – Big Mac

Jeżeli ten program to dla ciebie nadal za mało, to możesz także korzystać z ofert OkazYEAH – kupony rabatowe na jedzenie by obniżyć koszty swoich zamówień.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kasiulka
Kasiulka
2 lat temu

Program jak najbardziej na plus! Teraz gdy ceny rosną punkty w Maku się przydadzą na wymianę 😉